ČeskyDeutsch

Park dětem spolek

Spolek Park dětem vznikl v roce 2009 s jasným cílem. Vybudovat v ČR naučně-vzdělávací park, který povede děti ze škol, školek a rodin v České republice ke zvídavosti, kreativitě, podnikavosti, hrdosti na své národní bohatství a kulturní dědictví, s chutí být společensky aktivní a zodpovědný. Zatím se nám daří navštěvovat jednotlivé kraje ČR s parkem putovním.

Základní cíle spolku jsou zejména
- Vybudování areálu pro setkávání rodin s dětmi
- Pořádání školních i mimoškolních akcí pro děti z Prahy a okolí
- Přispívání k prohloubení znalostí tradic a historie hlavního města Prahy a České republiky

Park dětem spolek spolu s Tři věže s.r.o. pod hlavičkou Park Tři Věže zrealizoval desítky akcí a festivalů v ČR. Od roku 2009 navštívilo naše akce přes 360 000 lidí ze všech krajů této země.

Zakladatelkami Park dětem jsou Helena Neumannová a Milena Krčálová, které pracují nejen v rámci parku putovního Park Tři Věže, ale připravují také hravé a naučné programy do škol a školek a snaží se získat investice, státní finance a podporu k vybudování stálého všeobecně vzdělanostního parku s moderními interaktivními prvky z celého světa.

Ředitelkou spolku Park dětem je Bc. Linda Hodíková, která pracuje více jak 15 let v oblasti Public Relations a marketingu. V rámci své dlouholeté praxe pracovala v několika agenturách pro řadu klientů a také vydavatelských domech na pozici brand manažerka, redaktorka.

Předsedkyní a kontaktní osobou spolku Park dětem je Milena Krčálová.

Muj tata hrdina

 

Jak si představujeme Park Tři Věže

Podívejte se na video