ČeskyDeutsch

PUTOVNÍ PARK TŘI VĚŽE

Park Tři Věže

Hvězdář z hvězdy, která chrání tradice pohybu, poznání a pohádek. Byl jednou jeden starý moudrý hvězdář a ten svým obřím dalekohledem, který dohlédl všude na zemi i ve vesmíru, hlídal zachování tradic na třech hvězdách - Hvězdě pohybu, Hvězdě poznání a Pohádkové hvězdě. Dělo se tak po staletí, ale jak léta plynou, lidé na těchto planetách zapomínají na tradice. Na Hvězdě pohybu leniví, na Hvězdě poznání hloupnou a jsou bez zájmů a na Pohádkové hvězdě přestali věřit v pohádky, už si nehrají, nesmějí se a starý hvězdář jen smutně přihlíží. Protože je ale moudrý a má dobré srdce, ještě to s obyvateli tří hvězd chtěl zkusit. A tak postavil na třech hvězdách - tři věže, do kterých ukryl tajemství a tradici pohybu, poznání a moudrosti a pohádek a zábavy. Každá věž dostala svého vyslance. Hvězdář pak speciálním dalekohledem sledoval, jak s věžemi lidé naloží. Lidé na hvězdách neměli o věže zájem a dál hloupli, lenošili a vysmívali se pohádkám.
Moudrý hvězdář se tedy rozhněval, sebral tři věže a přenesl je na planetu Zemi, pro děti, aby ony mohly ochraňovat staré tradice, aby se mohly učit, bavit se a smát. Aby ukázaly těm, co už nevěří, že tradice nemají být zapomenuty.

A tak vznikl Park Tři Věže, který stráží starý moudrý hvězdář a jeho vyslanci zde na Zemi. Tradice pohybu, poznání a pohádek předáváme všem dětem v českých školách a školkách, rodinám s dětmi i prarodičům.

Jak si představujeme Park Tři Věže

Podívejte se na video